PRESTAVLJENO! Na Hermanovem odru: Gremo na vlak

21.03.2020 ob 10:00 uri

Gremo na vlak.

Izvedba: gledališče Unikat

Živahne melodije nas popeljejo v čas čarlstona. Naš junak potuje k svoji teti, a zamudi vlak. Medtem, ko čaka naslednjega, mu ukradejo denarnico. Prijazni klošar in nežno prodajalka vijolic ga skušata potolažiti, a šele nerodni policaj, ob pomoči otrok, ujame tatu, ki mu vrne denarnico. Veselo se povzpne na vlak in odpotuje k teti, ki ga že nestrpno pričakuje.

Gremo na vlak je živahen muzikal – poln veselih melodij in razigrane koreografije.

Čas trajanja predstave: 30 minut.

V Hermanovem otroškem gledališču.

Za abonma in izven.

Vstopnice za predstavo bodo na voljo v tednu pred predstavo v naši informacijski pisarni.

*V skladu z vladnimi ukrepi  in splošnimi muzejskimi smernicami vas obveščamo, da do preklica odpovedujemo vse večje dogodke v MnZC, med njimi tudi predstavo Na Hermanovem odru: Gremo na vlak.

Nadomestni termin za predstavo Gremo na vlak je predviden 23. maja 2020, ob 10. uri.