Otroci, tudi letos vabljeni na počitniško zabavno raziskovanje in druženje: M – kot muzej!

V Muzeju novejše zgodovine Celje smo tudi letos, v Evropskem letu kulturne dediščine, za najmlajše pripravili Poletne počitniške vragolije, petdnevno zabavno ter poučno raziskovanje, ustvarjanje in druženje. Vragolije bodo potekale od torka do petka od 10. do 14. ure ter se zaključile v soboto, ob 10. uri, s posebnim dogodkom, na katerega bomo povabili tudi starše.

Od torka do petka si bomo ogledali muzejske razstave, spoznali slovensko ter svetovno kulturno in naravno dediščino, se potepali po terenu, ustvarjali z različnimi materiali, se srečali s posebnimi gosti in seveda s Hermanom Lisjakom.

Vragolije, ki so primerne za otroke od 6 – 12 let, se bodo odvijale v dveh terminih in sicer:

I. termin: 26. – 30. junij 2018 (prijave do 21.6.)

II. termin: 21. – 25. avgust 2018 (prijave do 16.8.)

Povabilo velja tebi, sestri, bratu in tvojim prijateljicam in prijateljem.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo!

Prijavnica skupaj s soglasjem ter podrobnejši program: