V prodaji knjiga Zgodovina Celja in okolice V.

V trgovini Muzeja novejše zgodovine Celje je na prodaj nova knjiga Braneta Piana Zgodovina Celja in okolice V. iz zabeležk tlačanskega kronista o prilikah s knezi 1992-2019.

Brane Piano, dolgoletni novinar in prejemnik srebrnega celjskega grba (2018), je v založništvu Muzeja novejše zgodovine Celje izdal knjigo Zgodovina Celja in okolice V. iz zabeležk tlačanskega kronista o prilikah s knezi 1992–2019.

Gre za izbor njegovih že objavljenih kolumen, v katerih trpko in ironično komentira sprotno »zgodovino« Savinjske regije. Obsežno knjigo (718 strani), ki jo bogati izčrpno biografsko kazalo (klik!), je mogoče prebrati na mah, a jo tudi še dolgo jemati v roke, po njej listati, iskati ljudi, kraje in dogodke …

Knjiga je na voljo v muzejski trgovini MnZC po ceni 17 EUR.

V kolikor želite knjigo naročiti po pošti, lahko izpolnite priloženo naročilnico.

Vabljeni k nakupu!

Naročilnica za knjigo Zgodovina Celja in okolice V. (klik!).