Vabljeni na gledališko predstavo: Volk in trije prašički

V soboto, 15. februar 2020, vas ob 10. uri vabimo v Otroški muzej Hermanov brlog na predstavo za otroke Volk in trije prašički, v izvedbi Društva Marionetno gledališče Jurček.

Nekoč so živeli trije bratje prašički. Ko jih je mama poslala v svet, jim je svetovala: “Varen in trden dom si postavite!”. Prvi in drugi prašiček sta si na hitro postavila vsak svojo hišo, prvi iz slame, drugi iz šibja in začela lenariti. Tretji prašiček pa se je lotil kamnite hiše in si zgradil trden dom. Brata sta ga vabila na zabavo, a ni imel časa. Potem pa je iz gozda prišel požrešen volk…
Prašički so se zatekli vsak v svojo hišo. Prvi dve je volk odpihnil, zato sta se prašička zatekla k bratu, ki je imel zidano hišo. Ali bo zdržala?

Trajanje predstave: 25 minut.

V sklopu abonmaja Na Hermanovem odru in izven. Cena vstopnice za posamezno predstavo znaša 4,00 EUR.

Vstopnice lahko kupite v tednu pred predstavo v informacijski pisarni muzeja.

Vabljeni!