Vabljeni na otvoritev nove razstave Zemlja pleše

V četrtek, 19. aprila, vas ob 17. uri vabimo v Otroški muzej Hermanov brlog na odprtje nove občasne razstave Zemlja pleše, ki prinaša raznovrstna znana in tudi neznana spoznanja o našem planetu, na keterm živimo. Ozračje z ravno dovolj kisika za dihanje, voda ter svetloba in toplota sončnih žarkov omogočajo življenje ljudi, rastlin in živali na tej razgibani Zemlji, ki jo pokrivajo obsežni in nenehno spreminjajoči se oceani, celine in otoške kopnine različnih velikosti.

Menjava dneva in noči, letni časi, pestrost kamnin in prsti, raznolikost živalskega in rastlinskega sveta, Zemljin ples v vesolje med planete, so le nekatere posebnosti in zanimivosti, s katerimi se bodo predvsem najmlajši obiskovalci srečevali na razstavi.

Razstava bo na ogled do konca leta 2019!

Vljudno vabljeni!