Vabljeni na počitniška druženja

Zimske počitnice so pred vrati, pester počitniški program smo pripravili tudi v Muzeju novejše zgodovine Celje.

V torek, 25. februarja 2020, vas ob 10. uri vabimo na prvo počitniško druženje za otroke in družine v Otroškem muzeju Hermanov brlog in sicer na Hermanovo otroško ustvarjalnico Poznate kurenta?

V sredo, 26. februarja 2020, vas ob 10. uri vabimo na Hermanovo otroško ustvarjalnico Planet, ki ga živim.

V četrtek, 27. februarja 2020, vas ob 10. uri vabimo na Hermanovo otroško ustvarjalnico  Album za počitniške fotografije.

Vabljeni pa tudi v petek, 28. februarja 2020, ob 10. uri, na ogled demonstracije frizerke Majde Vočko v Muzejski obrtniški ulici na stalni razstavi Živeti v Celju in ustvarjalnico.

Vabljeni!