Vabljeni na pogovorni večer ob uprizoritvi drame Naše skrivnosti

Muzej novejše zgodovine Celje in Slovensko ljudsko gledališče Celje vas v sredo, 10. oktobra 2018, ob 18. uri vabita v muzejsko kavarno na pogovorni večer ob uprizoritvi drame NAŠE SKRIVNOSTI.

O spremembi političnih sistemov, vplivu tajnih služb na življenje posameznika, tabujih, s katerimi se soočajo posamezniki tako v lastnem življenju kot tudi v okolju različnih režimov, in psiholoških učinkih deviantnega vedenja v razmerju posameznik – družba bodo govorili nekdanji načelnik generalštaba Slovenske vojske in direktor Slovenske obveščevalno-varnostne agencije, trenutno predavatelj na več fakultetah Univerze v Mariboru, prof. dr. Iztok Podbregar, generalni direktor Psihiatrične klinike Ljubljana prof. dr. Bojan Zalar in dramski igralec Vojko Belšak.Pogovor bo vodil dr. Tonček Kregar, direktor Muzeja novejše zgodovine Celje.

Vabljeni, vstopnine ni!