Vabljeni na pogovorni večer z dr. Danom Podjedom

Muzej novejše zgodovine Celje vas v sredo, 22. maja 2019, ob 18. uri vljudno vabi v muzejsko kavarno na pogovorni večer z dr. Danom Podjedom, avtorjem knjige Videni – Zakaj se vse več opazujemo in razkazujemo.

Antropolog dr. Dan Podjed, raziskovalec na Inštitutu za slovensko narodopisje ZRC SAZU in Inovacijsko-razvojnem inštitutu Univerze v Ljubljani ter docent na ljubljanski Filozofski fakulteti, bo predstavil svojo novo knjigo Videni in razkril, kaj vedo o nas spletni iskalniki in kako lahko postanemo vidnejši s pomočjo novodobnih avtoportretov – selfijev. Mojstri razkazovanja, od zvezdnikov do politikov, živijo od svoje »poznanosti«. Ali torej drži, da v sodobnem svetu morda sploh ne obstajamo, če nas nihče ne vidi?

Z dr. Danom Podjedom se bo pogovarjal Sebastjan Weber.

VSTOP PROST.

Vabilo (klik!)