Vabljeni na Večer v muzejski kavarni

Muzej novejše zgodovine Celje vas v sredo, 10. aprila 2019, ob 18. uri vabi v muzejsko kavarno na pogovorni večer RASTOČA KNJIGA IN VREDNOTE ODLIČNOSTI.

Rastoča knjiga skuša povezovati vseh dva milijona Slovencev, zato ima izjemno težo uveljavljanje povezovanja »dveh milijonov src in glav ter štirih milijonov rok«. V mednarodnem smislu skuša dobrohotno povezati vseh sedem milijard zemljanov. Lahko rečemo, da je Rastoča knjiga eno samo spodbujanje k dobremu, boljšemu, najboljšemu. Pri tem na svojstven način častimo knjigo kot simbol znanja in univerzalnega razvoja.

V 18 letih se je projekt iz Slovenije razširil v 14 držav sveta na petih kontinentih.

Z nami bosta dr. Janez Gabrijelčič – idejni oče in ustanovitelj Rastoče knjige ter dr. Karel Gržan – pater, filozof, pisatelj, guru vrednot pozitivne ekonomije.
Z gostoma se bo pogovarjala ravnateljica Marijana Kolenko.

VSTOP PROST.