Večer v muzejski kavarni: predstavitev 6. rastoče knjige Odtisi – Srce in Um Slovenije

26.01.2022 ob 18:00 uri

Zadnji dve rastoči knjigi: Biti Človek in Odtisi – Srce in Um Slovenije sta nastali z zavedanjem aktualnega časa. V času epidemije koronavirusa smo razmišljali o vsebini človeka, o tem, kaj pomeni biti Človek v žlahtnem pomenu besede. 6. rastoča knjiga pa je vsebinsko zasnovana kot pomnik prvim tridesetim letom naše samostojne države Slovenije.

Nastala je knjiga z izjemno zanimivimi razmišljanji otrok, staršev, zaposlenih ter odličnih gostujočih peres, ki so dodali svoja bogata spoznanja, njihove dolgoletne bogate izkušnje ter tudi kritično »oko«.  Vsakdo bo v knjigi našel nekaj za svojo dušo.

Vabljeni!

• Obisk muzeja in muzejskih dogodkov je možen ob upoštevanju veljavnih epidemioloških ukrepov.