ODPOVEDANO: Muca Maca in Maček Muri

24.10.2020 ob 10:00 uri

Spoštovani,

na žalost vas obveščam, da prve predstave letošnje sezone Na Hermanovem odru (Muca Maca in Maček Muri), ki bi morala biti naslednjo soboto, 24. oktobra 2020 v Muzeju novejše zgodovine Celje, zaradi aktualnih vladnih ukrepov za zajezitev širjenja koronavirusa, ne bomo mogli izpeljati.

Če in kdaj bo predstava nadomeščena, pa tudi, kako bo s preostalimi predstavami letošnje sezone, vam trenutno žal še ne morem sporočiti. Če bo le mogoče, bomo sezono seveda v celoti izpeljali, v kolikor pa bi se izkazalo, da to ne bo možno, vam bomo kupnino za že vplačane abonmajske vstopnice vrnili. Pripravljene abonmajske kartice vas, upajoč, da vendarle pridejo v vaše roke, že čakajo v muzeju, po pošti pa vam jih (kot je bilo dogovorjeno) pošljemo, ko se bo pokazala možnost izvedbe predstav.

Vseeno naš muzej (za zdaj) ne zapira svojih vrat, zato prijazno vabljeni, da obiščete vsaj katero izmed naših razstav (vendar ne v skupini večji kot 10 ?).

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Muca Maca in Maček Muri na Hermanovem odru.

Izvedba: Zavod Enostavno prijatelji.

Samo za imetnike abonmaja!

Muca Maca in Maček Muri