Predstave na Hermanovem odru in Glasbene sobotnice

Del Otroškega muzeja Hermanov brlog je tudi Hermanovo otroško gledališče. Vsako sezono lahko sobotne dopoldneve najmlajši obiskovalci preživijo ob dveh abonmajskih programih, povezanih z lutkami, igro in glasbo. Izbirajo lahko med prireditvami Glasbenih sobotnic in predstav Na Hermanovem odru.

Otroški gledališki abonma Na Hermanovem odru 2020/2021
Dragi otroci in starši!

Vabimo vas, da se nam pridružite v novi sezoni programa Na Hermanovem odru!

V teh izrednih časih smo optimistično pripravili program sedmih predstav, kjer se bomo srečali z lutkami, igro in glasbo.

Vse prireditve bodo na ogled v Hermanovem otroškem gledališču ob sobotah, ob 10. uri. Namenjene so otrokom od dveh oz. treh let starosti in trajajo med 30 in 40 minut.

Zaradi zagotavljanja priporočil NIJZ smo se odločili, da vam bomo v začetku sezone ponudili samo nakup abonmajev. Torej, predstave si boste lahko ogledali SAMO IMETNIKI ABONMAJSKIH KARTIC. Število je omejeno, zato si jih pravočasno zagotovite. Cena abonmaja na Hermanovem odru je 24,00 EUR in vključuje obisk sedmih predstav.

Nakup vstopnic za posamezno prireditev bo možen le, če se bodo ukrepi sprostili, o čemer vas bomo obveščali preko družbenih omrežij in muzejske spletne strani. Cena: 4,00 EUR, decembrska prireditev: 5,00 EUR.

Abonma lahko vpišete v informacijski pisarni Muzeja novejše zgodovine Celje.

Spored abonmajskih predstav v sezoni 2020/21