3. decembra brezplačni ogledi razstav!

Tudi letos vabljeni na Ta veseli dan kulture, ki bo v nedeljo, 3. decembra, od 14. do 18. ure.

V našem muzeju si boste ta dan lahko brezplačno ogledali aktualne razstave, pripravljamo pa tudi vodene oglede:

14.00-18.00
Ogledi muzejskih razstav: Živeti v Celju, Brlog igrač, Herman Lisjak vódi po vôdi, Čim enotnejši, tem močnejši! 90 let od prihoda Mohorjeve družbe v Celje, Fotoatelje in galerija Pelikan.

15.00
Javno vodstvo po spominski sobi v Starem piskru

16.00
Zadnje javno vodstvo po razstavi Herman Lisjak vódi po vôdi in Hermanova družinska ustvarjalnica

16.00-18.00
Oživitev Ulice obrtnikov na stalni razstavi Živeti v Celju: Z nami bodo: Tatjana Frajle Maslo, Jana Rebevšek, Marta Žohar, Fanika Pavič, Anton Mužič, Miroslav Bahčič, Ivan Krivec, Željko Tomažin in Slavko Rataj.

17.00
Javno vodstvo po občasni razstavi Čim enotnejši, tem močnejši! 90 let od prihoda Mohorjeve družbe v Celje

Ob mednarodnem dnevu prostovoljstva (5. december) bodo Na ta veseli dan kulture na stalni razstavi Živeti v Celju prisotni tudi naši muzejski prostovoljci.

Vabljeni!