RAZPRODANO: 3. predstava letošnje sezone Na Hermanovem odru: Čisto ne-navadno darilo in obisk Božička

Muzej novejše zgodovine Celje vas v soboto, 16. decembra 2023, ob 10. (rumeni abonma in izven) in 11. uri (zeleni abonma in izven) vabi v Otroški muzej Hermanov brlog na tretjo predstavo letošnje sezone Na Hermanovem odru Čisto ne-navadno darilo (Miškino gledališče).

A ste že kdaj bili v tovarni igrač, kjer škratje izdelujejo darila za vse otroke sveta? Ne še? Potem si pa morate ogledati praznično škratkolovsko predstavo! Skupaj se bomo podali v deželo škratkov, kjer se izpolnijo največje skrite želje. S škratkoma se bomo nasmejali in zaplesali, izvedeli za želje otrok iz vsega sveta ter skupaj zavili čisto ne-navadno darilo.

Po predstavi nas bo obiskal Božiček!

V obeh terminih, ob 10. in 11. uri, je poleg abonmajev mogoč ogled predstave tudi za izven.

Omejeno število vstopnic za izven je na voljo od torka, 12. decembra 2023, kupite jih lahko v informacijski pisarni MnZC.

Cene:

– posamezna predstava: 6,00 EUR.

Vabljeni, se vidimo!

• SPOŠTOVANI, OBVEŠČAMO VAS, DA STA OBA TERMINA ZA PREDSTAVO RAZPRODANA!