Vabljeni na poletna počitniška druženja

Tudi letos smo v času poletnih počitnic v Muzeju novejše zgodovine Celje pripravili počitniška druženja. V mesecu juliju bodo potekala ob sredah, v avgustu pa ob petkih:

V sredo, 10. julija 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše, ki mu bo sledila ustvarjalnica Hermanovo poletno drevo.

V sredo, 17. julija 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše, ki mu bo sledila ustvarjalnica Lep pozdrav iz Celja.

V sredo, 24. julija 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše ter na ustvarjalnico V brlogu so dinozavri.

V sredo, 31. julija 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše in ustvarjalnico Gremo v vesolje.

V petek, 2. avgusta 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše in Hermanovo otroško ustvarjalnico Hermanovi štirje letni časi.

V petek, 9. avgusta 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše in Hermanovo otroško ustvarjalnico Moj vrtiček.

V petek, 16. avgusta 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše in Hermanovo otroško ustvarjalnico Medvedek kopitljaček.

V petek, 23. avgusta 2019, vas ob 11. uri vabimo na voden ogled razstave Zemlja pleše in Hermanovo otroško ustvarjalnico Zemlja kliče SOS.

Vabljeni na poletna počitniška druženja!