Glasbena sobotnica: Taram pa ra ri, nobenih skrbi

12.03.2022 ob 10:00 uri

Glasbena sobotnica: Taram pa ra ri, nobenih skrbi. Znane melodije, ki spremljajo zgodbe na malih ekranih in filmskih platnih.

Slovenski otroški in mladinski filmi so polni zanimivih in vsem dobro znanih junakov, ob katerih odraščajo številne generacije. Ni ga med nami, ki ne bi znal zapeti vsaj kakšne še vedno aktualne in priljubljene melodije, ki spremlja naše junake na filmskih platnih. Se še spomnite, kako sta se spoznala Matic in Jakob? In kaj se zgodi, če pisatelj zažge svojo pravljico? Kdo je slovenski superjunak, ki pozna ga čisto vsak, pa čeprav ne nosi ogrinjala? In zakaj je prijateljstvo in sodelovanje še vedno najboljši način za reševanje težav?

O vsem tem nam bosta pripovedovala Vid Palčnik in Lena Pupis. Ker pa dobre zgodbe na filmskih platnih vedno spremlja tudi dobra glasba, bodo za glasbeno spremljavo ob kateri boste lahko tudi zapeli, poskrbeli člani godalnega kvarteta –  Maša, Barbara, Katja in Domen.

Hiša kulture Celje in MnZC.

Za abonma in izven.

Vstopnice bodo na voljo v tednu pred predstavo v informacijski pisarni MnZC.