Muzej ponovno odpira svoja vrata

Dragi obiskovalci,

v soboto, 23. januarja 2021 muzej ponovno odpira svoja vrata za individualne obiskovalce in družine!

Obiščete nas lahko v odpiralnem času muzeja, torej od torka do petka med 9. in 17. uro, ob sobotah med 9. in 13. ter v nedeljo med 14. in 18.

V Otroškem muzeju čakata na vas razstavi Brlog igrač in Več kot barve – slednja je na ogled le še do 8. februarja, zato nikar ne zamudite!
Obiščete lahko tudi stalno razstavo Živeti v Celju, pa občasno razstavo Preljuba moja žena, čakam na kolodvoru …, ki si jo lahko zdaj šele prvič ogledate v živo!

Obisk Galerije in fotoateljeja Pelikan ter Starega piskra bo še vedno možen le ob predhodni najavi.

Želimo vam zagotoviti vse potrebno za varen obisk, zato vas prosimo, da se dosledno držite spodnjih navodil:

• V MnZC lahko vstopajo le zdrave osebe, ki ne kažejo znakov akutne bolezni dihal.
• Vstop v muzej je možen le za individualne obiskovalce in družine.
• Uporaba lastne zaščitne maske v prostorih muzeja je OBVEZNA.
• Ob vstopu v muzej si je potrebno razkužiti roke, ter ves čas obiska skrbeti za ustrezno higieno rok in kašlja.
• Med obiskom je potrebno upoštevati predpisano medsebojno razdaljo najmanj 2 m.
• Upoštevati je potrebno interval vstopanja in smer gibanja ter tozadevno slediti navodilom zaposlenih.
• Zaželeno je brezgotovinsko plačilo vstopnine in nakupa v muzejski trgovini.
• Listanje publikacij v muzejski trgovini in dotikanje drugih izdelkov ni dovoljeno.

Hvala, ker spoštujete navodila in skrbite za vašo in našo varnost.

Veselimo se vašega obiska!