Strokovno izpopolnjevanje Vsak otrok je nekaj posebnega

Spoštovani,

vljudno vas vabimo na strokovno izpopolnjevanje

VSAK OTROK JE NEKAJ POSEBNEGA

Izobraževalni program je namenjen zaposlenim v vzgoji in izobraževanju, ki želijo pridobiti funkcionalna znanja ali poglobiti znanja za delo z otroki s posebnimi potrebami. Tokratno izobraževanje posvečamo predvsem delu z otroki s slepoto in slabovidnostjo, tako v predšolski kot osnovnošolski dobi.

Naš izobraževalni program je sestavljen iz teoretičnega in praktičnega dela. Oglejte si podrobnejši program strokovnega izpopolnjevanja na temo dela z otroki  s slepoto in slabovidnostjo v vrtcih in šolah, dostopne vsebine Muzeja novejše zgodovine Celje in izkušnje osebe s slepoto.

Program bodo izvedli: strokovnjakinja na področju tiflopedagogike izr. prof. dr. Aksinja Kermauner, muzejska svetovalka Jožica Trateški in gost Sebastjan Kamenik.

Termina: sreda, 23. november 2022, od 15. do 18. ure in
                  četrtek, 24. november 2022, od 15. do 18. ure

Kje: Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica 17, 3000 Celje.

Število ur: 8 šolskih ur.

Število udeležencev je omejeno.

Kotizacija: 38,00EUR.

Prijave: Prijavnice pošljite na elektronski naslov: jozica.trateski@mnzc.si
Prijave zbiramo do petka, 18. novembra 2022, oz. do zapolnitve mest.

Ob zaključku izobraževanja  bo Muzej novejše zgodovine Celje udeležencem podelil potrdila o izobraževanju.

Program izpopolnjevanja VSAK OTROK JE NEKAJ POSEBNEGA

Prijavnica za izpopolnjevanje VSAK OTROK JE NEKAJ POSEBNEGA