RAZPRODANO: 1. predstava nove sezone Na Hermanovem odru: Muca Maca in Maček Muri

SPOŠTOVANI, OBVEŠČAMO VAS, DA JE PREDSTAVA RAZPRODANA!

V soboto, 23. oktobra 2021, vas ob 10. uri vabimo v Hermanovo otroško gledališče na prvo predstavo letošnje sezone Na Hermanovem odru. Ogledali si boste predstavo Muca Maca in Maček Muri, v izvedbi Zavoda Enostavno Prijatelji.

Ko se nekega dne Muca Maca vrne s potovanja, jo v njeni klobučarni čaka neprijetno presenečenje. Njena klobučarna je čisto prašna in klobuki so razmetani povsod naokoli. Le kdo je nepridiprav, ki je z mačjimi tacami stikal po njeni klobučarni? Na pomoč priskočijo otroci in maček Muri. Ali jim bo uspelo razvozlati uganko in ujeti nepridiprava?

Posebnosti predstave: Maček Čombe pobegne iz zapora.

Z abonma in izven.

Vstopnice za predstavo so na voljo v informacijski pisarni muzeja v tednu pred predstavo.

Vabljeni!

Muca Maca in Maček Muri