Vabljeni na Glasbeno sobotnico: Bisergora

V soboto, 1. februarja 2020, vas ob 10. uri vabimo v Muzej novejše zgodovine Celje na četrto Glasbeno sobotnico sezone 2019/2020.

Glasbeniki z Bisergore predstavijo pesmi iz istoimenske lutkovne TV serije in albuma. To so pesmi iz otroštva, ki smo jih nekateri prepevali vsak dan. Na obisk na koncert pride tudi BibaMica in odpoje nekaj pesmic. Otroci so vabljeni, da zraven sodelujejo, pojejo in igrajo na svoje telo kot na inštrument.

Kje so pa pesmice? Saj se jih še spomnimo: Biba leze, Biba gre … pa Mak, mak, mak, pa Veter sem, veter in vse druge, do tiste zadnje: Pa vse igrice so preč – le kam so se skrile?

Nastopajoči:
Brina Vogelnik – glas, zvočila, BibaMica
Luka Ropret – kitara, spremljevalni glas
Jaka Hawlina – bariton, trobenta

Cena vstopnice: 4 EUR, vstopnice bodo na voljo v tednu pred predstavo v informacijski pisarni MnZC.

Vabljeni!