RAZPRODANO: Rudi in praznične kremšnite

SPOŠTOVANI, OBVEŠČAMO VAS, DA JE PREDSTAVA RAZPRODANA!

Muzej novejše zgodovine Celje vas v soboto, 21. decembra 2019, ob 10. uri vabi v Otroški muzej Hermanov brlog na tretjo predstavo letošnje sezone Na Hermanovem odru RUDI IN PRAZNIČNE KREMŠNITE (Gledališče KU-KUC).

Palčica Božica v pisarni ureja še zadnje podrobnosti s seznama prazničnih opravil. Obiskati mora le še devet jelenčkov, ki vlečejo praznične sani, ter dokončati čarobni prah za letenje. Najprej obišče jelenčke in preveri, ali so vsi v dobri formi za polet okoli sveta. Toda kje je Rudi? Božica ga skoraj ne prepozna, saj mu je od preveč sladkarij in nič telovadbe zrasel velik trebušček. Mu bo uspelo pravočasno priti v formo?

Oglejte si hudomušno praznično predstavo, kjer se boste ob prigodah navihanega Rudija in iznajdljive palčice smejali tako na glas, da se bo slišalo do severnega pola. 🙂

In ob koncu … pšššt …
… nas bo obiskal sam Božiček.

Vstopnice po za predstavo bodo na voljo v muzejski trgovini od torka, 17. decembra 2019 dalje, cena znaša 5 €.

Pohitite, ker je število vstopnic omejeno.