Vabljeni na večer z Dušanom Čatrom, avtorjem knjige Ekstradeviško

Muzej novejše zgodovine Celje in založba Beletrina vas v sredo, 26. avgusta 2020, ob 18. uri vabita v muzejsko kavarno na večer z Dušanom Čatrom, avtorjem knjige EKSTRADEVIŠKO, ki jo avtor predstavlja po Sloveniji v sklopu gostovanj Beletrininih trubadurjev.

Pri založbi Beletrina je v letošnjem letu izšel roman Ekstradeviško, pisatelja in urednika, Celjana Dušana Čatra. Ekstradeviško, ki je avtorjev že sedmi roman, je zgodba o skrivnostih, zamolčanih spominih in prikrivanju resnice v okolju, kjer vsi o vsem in vseh vse vedo in kjer so dogodki, nad katerimi bi se v nekoliko manj tradicionalnem okolju nihče več ne zgražal, še vedno globoko zakoreninjen tabu.

Z avtorjem se bo pogovarjal Mohor Hudej.

Vabljeni, vstop prost!

Vabilo (klik!).

N A P O V E D U J E M O:

Pri založbi Beletrina je pred kratkim izšel tudi roman Kolesar Marka Radmiloviča, ki se delno naslanja na resnična dejstva in usodo slovenskega interniranca Janeza Godca. Predstavitev knjige in pogovor z avtorjem bo v kavarni MnZC v sredo, 9. septembra 2020, ob 18. uri. Pogovor bo vodil direktor MnZC, dr. Tonček Kregar.