Muca copatarica prva gostja nove sezone abonmaja “Na Hermanovem odru”

V soboto, 27. oktobra, vas ob 10. uri vabimo na prvo od sedmih predstav letošnjega abonmaja “Na Hermanovem odru”. Ogledali si boste predstavo Muca copatarica.

Pravljica govori o muci, ki nerednim otrokom odnese copate. Otroci sklenejo poiskati mucin dom in svoje copatke. V gozdu pa srečajo mnogo živali, ki muco tudi poznajo. S skupnimi močmi najdejo njeno hišico. Kdo ve, ali bo muca otrokom vrnila njihove copatke …?

Lutkovna pravljica je pripovedovana z lutkami, ob živo izvajani glasbi in otroških pesmicah.

V sklopu abonmaja Na Hermanovem odru in izven!

Cena abonmaja za 7 predstav znaša 18 EUR, cena vstopnice za posamezno predstavo 3 oz. 4 EUR.

Vstopnice lahko kupite v tednu pred predstavo v informacijski pisarni muzeja.

Vabljeni!

Povezava do predstav obeh letošnjih abonmajev (Glasbene sobotnice in Na Hermanovem odru) – Glasbene sobotnice – predstave 18/19.pdf