Otroški gledališki abonma Na Hermanovem odru 2021/2022

Vabimo vas, da se nam pridružite v novi sezoni programa Na Hermanovem odru, na sedmih čudovitih predstavah in srečanjih z lutkami, igro in glasbo.

Vse prireditve bodo na ogled v Hermanovem otroškem gledališču ob sobotah, ob 10. uri. Namenjene so otrokom od dveh oz. treh let starosti in trajajo med 30 in 40 minut.

Cena abonmaja na Hermanovem odru je 30,00 EUR in vključuje obisk sedmih prireditev. Število je omejeno, zato si ga pravočasno zagotovite. Abonma lahko vpišete v muzejski informacijski pisarni.

Spored abonmajskih predstav v sezoni 2021/22

sobota, 23. oktober 2021, ob 10. uri Muca Maca in Maček Muri Zavod Enostavno prijatelji
sobota, 20. november 2021, ob 10. uri Bonton za male lumpe Gledališče Bičikleta
sobota, 18. december 2021, ob 10. uri Pod prazničnim dežnikom Gledališče KUKUC
sobota, 22. januar 2022, ob 10. uri Doktor Sreča Miškino gledališče
sobota, 12. februar 2022, ob 10. uri Čarobni potoček Glasbeno gledališče Melite Osojnik
sobota, 19. marec 2022, ob 10. uri Žogica Nogica Marionetno gledališče Jurček
sobota, 23. april 2022, ob 10. uri Šivilja in škarjice Teater za vse

O vsebinah vas bomo obveščali preko družbenih omrežij, muzejske spletne strani in po elektronski pošti.
Pridržujemo si pravico do spremembe programa.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Zaradi zagotavljanja priporočil NIJZ za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2, morajo starejši od 12 let izpolnjevati pogoj PCT, kar dokazujejo z dokazili. V prostorih muzeja je obvezna uporaba zaščitne maske. Razkužila so na voljo v muzeju.
V kolikor se bodo razmere in pogoji spremenili, vas bomo obvestili.