Poletna muzejska noč privabila številne obiskovalce (foto)

Poletna muzejska noč, ki je potekala v soboto, 15. junija 2019, je tudi letos privabila številne obiskovalce. Med 18. in 24. uro smo jih skupno našteli približno 800.

Bogat poletno-muzejski program je letos vključeval Hermanovo družinsko ustvarjalnico Gremo v vesolje, dve javni vodstvi po Spominski sobi Stari pisker, fotografsko doživetje v Fotoateljeju in galeriji Pelikan, koncert klarinetista Gorana Bojčevskega in pianista Janija Severja ter ogled vseh stalnih in občasnih razstav.

Kot že vrsto let doslej je bila odlično obiskana stalna razstava Živeti v Celju, kjer so aktivno sodelovali muzejski prostovoljci in demonstratorji.

Vabljeni k ogledu galerije fotografij, posnetih na Poletni muzejski noči (klik!).