Tudi letos pester in zanimiv program za šolarje in vrtičkarje

Muzej novejše zgodovine Celje tudi v šolskem letu 2017/2018 ponuja priložnost doživljanja in pridobivanja novih znanj. Praktično izkušnjo ponuja predvsem preko predmetov, ki so nosilci znanj in spominov, spremljevalni programi pa spodbujajo kreativnost, radovednost in kritično razmišljanje prav vsakega obiskovalca. Tudi tokrat smo se potrudili, da smo pripravili zgodovinsko obarvane, a hkrati družbeno angažirane muzejske vsebine. Šole, vrtce in ostale izobraževalne ustanove posebej vabimo k doživljanju kulturnih, naravoslovnih, tehniških dni oz. ekskurzij v našem muzeju in v naši družbi. Podrobnejši program ter ostale informacije si lahko ogledate v priloženem programu! Pokličite nas, da se dogovorimo o podrobnostih vašega obiska.