Vabljeni na delavnico: »Pa ki ti žviš?«

V petek, 12. aprila vas ob 16. uri vabimo v Muzej novejše zgodovine Celje na delavnico za mlade “Pa ki ti žviš?” – na temo stanovanjske problematike. Z Mašo in Rokom iz Inštituta za študije stanovanj in prostora bo tekla beseda o stanovanjskih obetih za mlade v Sloveniji oz. v Celju.

Skozi pregled uspešnih in cenovno dostopnih stanovanjskih projektov iz tujine bomo razmišljali, kaj bi si mladi v Celju želeli in kakšna je pot do tam.

Skozi delavnico bomo postavili izhodišča, ki jih bomo na Mestni občini Celje lahko uporabili pri razvoju stanovanjskega programa ter bodočih projektov za zagotavljanje kakovostnih in dostopnih stanovanj.

Delavnica je del spremljevalnega programa gostujoče razstave Dunajski model socialnih stanovanj, ki si jo do 14. aprila lahko ogledate v MnZC.

Vabljeni!