R A Z P R O D A N O 4. predstava letošnje sezone Na Hermanovem odru: Za devetimi gorami

Obe predstavi, tako ob 10. kot 11. uri, sta razprodani

Muzej novejše zgodovine Celje vas v soboto, 17. februarja 2024, ob 10. (rumeni abonma in izven) in 11. uri (zeleni abonma in izven) vabi v Otroški muzej Hermanov brlog na četrto predstavo letošnje sezone Na Hermanovem odru Za devetimi gorami (Anja Štefan, Boštjan Gombač, Janez Dovč).

Pripovedovalsko – glasbena predstava, v kateri nas Anja Štefan, Boštjan Gombač in Janez Dovč popeljejo med slovenske ljudske pravljice. V njej srečamo piskrček, ki kuha kar sam, fižol, ki ni samo fižol, ubogo pastorko, ki postane kraljična, petelinčka, ki ima res imenitno piščalko, včasih tudi kralja Matjaža.

Anja pripoveduje, Janez jo spremlja s harmoniko, Boštjan pa s številnimi bolj in manj nenavadnimi inštrumenti.

Omejeno število vstopnic za izven je na voljo od torka, 13. februarja 2024, kupite jih lahko v informacijski pisarni MnZC.

Cene:

– posamezna predstava: 5,00 EUR.

Vabljeni, se vidimo!